پاسارگاد گیت – شرکت دربهای اتوماتیک پاسارگاد –

logo_Pasargad
09123810848

دستگاه اکسس کنترل xy

اکسس کنترل چیست؟

کنترل دسترسی یکی از تجهیزات کنترل تردد است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی کاربرد زیادی در اماکن مسکونی، دفاتر وکلا، مطب پزشکان، شرکت های خصوصی و دولتی پیدا کرده است.
این دستگاه نوعی سیستم مدیریت ترافیک است که بر روی درب ورودی اماکن نصب می شود و افراد برای ورود به محل مورد نیاز باید از رمز، کارت، ریموت بلوتوث، تلفن همراه، اثر انگشت یا چهره استفاده کنند. به همین دلیل به آن کنترل دسترسی درب ورودی نیز می گویند. قفل کنترل دسترسی در واقع یک مدار فرمان است که در صورت تشخیص اینکه شخص مورد نظر کاربر مجاز است، رله روی برد خود را فعال می کند.
اگر بخواهیم انواع اکسس کنترل را نام ببریم می توان به کنترل دسترسی RFID و کنترل دسترسی اثر انگشت اشاره کرد. در کنترل دسترسی RFID، کاربر می تواند از رمز عبور و کارت برای ورود استفاده کند. به همین دلیل به آن قفل کارتی درب پاسیو نیز می گویند. علاوه بر رمز عبور و کارت، از حسگر اثر انگشت نیز می توان در کنترل دسترسی اثر انگشت استفاده کرد.

اکسس کنترل چیست؟

دستگاه کنترل دسترسی X7

کنترلر اثر انگشت و کارت X7 یکی از ارزان ترین و با کیفیت ترین اکسس کنترلرها است که برای کنترل و محدود کردن ترافیک از طریق کارت اثر انگشت یا رمز عبور استفاده می شود. این دستگاه برای باز کردن درب با اثر انگشت یا کارت RFID استفاده می شود. درب بازکن X7 قابلیت شناسایی 500 کاربر داخل را دارد و قابلیت اتصال به انواع قفل برقی و درب اتوماتیک را دارد.
این مدل به دلیل قیمت مناسب یکی از پرفروش ترین دستگاه ها می باشد. اکسس کنترل X7 قابلیت ثبت کاربر ادمین را دارد، به این ترتیب افراد مختلف قادر به دستکاری دستگاه و کاربران نخواهند بود، فقط ادمین دستگاه می تواند کاربران را ویرایش کند.
از آنجایی که همه افراد با یک شناسه منحصربه‌فرد در دستگاه شناسایی می‌شوند، مدیر دستگاه می‌تواند هر زمان که نیاز باشد بدون حضور کاربر، دسترسی فرد را بگیرد و پس از آن فرد اجازه عبور از در را نخواهد داشت.
این درب بازکن و دستگاه کنترل دسترسی اغلب برای بازکردن درب ورودی منازل یا مکان هایی که ورود و خروج نیازی به گزارش ندارد استفاده می شود. سرعت اسکن بالا و قیمت مناسب از مزایای این دستگاه است.

مشخصات فنی دستگاه کنترل دسترسی X7

  • دارای محافظ سنسور
  • ظرفیت اثرانگشت : ۵۰۰
  • ظرفیت کارت :  ۵۰۰
  • پسورد : ۸
  • بدون صفحه نمایش و گزارش
  • دارای خروجی رله – زنگ – قفل برقی
  • دارای دفترچه راهنما