پاسارگاد گیت – شرکت دربهای اتوماتیک پاسارگاد –

logo_Pasargad
09123810848

قفل پارکینگ

قفل پارک

در عصر تکنولوژی و صنعت استفاده از خودرو اجتناب ناپذیر شده و خودرو به یکی از کالاهای اساسی زندگی بشر تبدیل شده است. پارکینگ در شهرهای بزرگ و حتی شهرهای کوچک به معضلی حاشیه ای برای شهروندان تبدیل شده است. پارکینگ یک فضای پارکینگ تعیین شده است که ممکن است آسفالت باشد یا نباشد. فضای پارک را می توان در پارکینگ های چند طبقه یا عمومی، در شهر یا خیابان پیدا کرد. بسته به محل پارکینگ، استفاده از فضای پارکینگ ممکن است قوانینی مانند زمان مجاز یا نیاز به پرداخت داشته باشد.

قفل جا پارک یا پارک بند

این محصول را قفل پارکینگ برای استفاده در پارکینگ‌های عمومی می‌نامند. پارکینگ‌های خصوصی و روی پل‌های پارکینگ برای جلوگیری از پارک کردن افراد مزاحم نصب می‌شوند. دارای 4 محل پیچ، محل قفل و قابلیت خواب، عبور و قفل مجدد خودرو. قفل پارکینگ از ورود افراد مزاحم به پارکینگ خصوصی جلوگیری می‌کند. قفل پارکینگ در رنگ‌های مختلف و دارای رنگ ثابت هست. قفل پارکینگ اختصاصی یکی از تجهیزات مورداستفاده در پارکینگ است.

قفل پارکینگ اختصاصی

شاید اگر در ساختمان های آپارتمانی یا ادارات زندگی می کنید، به فکر خرید قفل پارکینگ افتاده اید، اما تابه حال فکر کرده اید چرا؟ در اکثر ساختمان ها و مراکز اداری مشکل پارکینگ وجود دارد که با خرید راهبند به راحتی می توانید آن را برطرف کنید، معمولاً افرادی در این ساختمان ها هستند که بدون توجه به حقوق دیگران پارکینگ ها را اشغال کرده و برای مردم مشکل ایجاد می کنند. راهبند پارکینگ به راحتی می تواند از ورود افراد مزاحم به فضای پارک شما محافظت کند.این ویژگی به دلیل طراحی خاص آن است. قفل پارکینگ اختصاصی، کاربردی و ارزان طراحی شده است و به صورت دستی قابل قفل کردن میباشند.

قفل پارکینگ دستی

قفل پارکینگ دستی : نگهدارنده پارکینگ (قفل پارکینگ) با قرار دادن جای پارک اختصاصی در خودرو، شما را از پارک نکردن خودروهای دیگر در آن فضا راحت کرده و از استرس و تنش روزانه شما جلوگیری می کند. قفل پارکینگ در دو مدل اتوماتیک و دستی تولید می شود. مدل اتوماتیک آن با ریموت باز و بسته می شود و مدل دستی آن با قرار دادن قفل روی دستگاه باز و بسته می شود.

مزایای قفل پارکینگ

 1. جای پارک خود را برای دیگران مسدود کنید
 2. ایجاد نظم و انضباط در پارکینگ ها
 3. از تنش بین رانندگان خودداری کنید
 4. صرفه جویی در زمان و کاهش سوخت
 5. عملیات آسان و راحت
 6. امکان نصب در انواع پارکینگ اختصاصی و عمومی با رول پلاک روی زمین

حل مشکل پارکینگ با قفل پارک

این روزها بیشترین شکایت همسایه‌ها و شهروندان در شهرهای بزرگ در خصوص سد معبر و پارک خودرو در مقابل منازل یا محل پارک است. گاهی این امر منجر به اتفاقاتی از سوی مالکان در راستای پنجر کردن خودرو می‌شود که باید گفت طبق قانون این موضوع خود تخریب محسوب می‌شود و نمی‌توان این اقدام را انجام داد، بلکه با توجه به ممانعت در حق از سوی مالک خودرو برای رفت‌‌و آمد از طریق پلیس باید اقدام کرد تا در صورت مانع شدن در رفت‌و آمد و مشکل برای مالکان منازل، خودرویی که مزاحمت ایجاد کرده است توسط جرثقیل از سوی پلیس برداشته شود. از طرف دیگر محفوظ ماندن جای پارک در پارکینگ های اختصاصی برای مالک آن نیز به یکی از دغدغه های روزمره تبدیل شده است . پارک کردن خودرو میهمان (غریبه) در پارکینگ شخصی ساکنین نیز مشکل بزرگی است که گاهی نیز موجب نزاع و درگیری بین افراد می‌گردند .

قفل پارکینگ ساده خودرو

هرچند قفل پارکینگ اختصاصی یک قفل پارکینگ ساده خودرو به حساب می آید بااین حال قفل پارکینگ اختصاصی می تواند از ورود خودروهای دیگر به فضای پارک شما جلوگیری کند، دیگر با پارک خودروی دیگری در پارکینگ خود مواجه نخواهید شد، در هر ساعت از شبانه روز می توانید خودروی خود را پارک کنید. آن را در محل پارک خود قرار دهید. قفل های پارکینگ به روش های مختلفی تولید می شوند. قفل پارکینگ ساده و قفل پارکینگ از راه دور. قفل های پارکینگ ساده به صورت دستی باز و بسته می شوند و هر بار قفل درب روی آن ها قرار می گیرد. هنگامی که می خواهید از پارکینگ خود خارج شوید، باید قفل را به صورت دستی ببندید تا هیچ وسیله نقلیه دیگری نتواند وارد پارکینگ شما شود.

جک درب پارکینگ

یکی از ساده ترین راه ها برای حل این مشکل روزمره، قفل پارکینگ است. قفل پارکینگ را با بهترین قیمت و برترین کیفیت از شرکت درب اتوماتیک پاسارگاد سفارش دهید.
شرکت پارسارگاد  با بیش از ۱8 سال سابقه در طراحی، مهندسی و ساخت انواع مختلف راهبند تاشو و راهبند ستونی و راهبند بازویی و.. و گیت با کارایی های متفاوت و ابتکاری با روشهای متناسب با محل مورد نظر، واحد های صنعتی و اداری و نیاز مشتری  طراحی و ساخته می شود.

نصب قفل پارکینگ

نصب قفل پارکینگ  به منظور مدیریت و شخصی سازی فضای پارکینگ است، قفل پارکینگ با مسدود کردن فضای پارک شخصی به دیگران اجازه استفاده از پارکینگ های خصوصی را نمی دهد. بنابراین هر فرد پس از خروج از خودروی خود می تواند برای جلوگیری از ورود خودروهای دیگر به محل پارک خود، سد پارکینگ را فعال کرده و تا زمان بازگشت آن فرد، پارکینگ را رزرو کند.

ویژگی‌های قفل پارکی

 • کنترل از راه دور ترمز دستی  
 • قابل نصب در پارکینگ های روباز و سرپوشیده    
 • نصب سریع و آسان 
 • مقاومت بسیار بالا و مقاومت در برابر ضربه
 • عایق رطوبتی
 • برچسب هشدار دارد
 • باتری قابل شارژ

خرید قفل پارکینگ و مزایای قفل پارک یا قفل پارکینگ پاسارگاد

 • جلوگیری از پارک  غیر مجاز خودرو در پارکینگ شخصی شما
 • پاسخی محترمانه به افرادی که بدون اجازه در پارکینگ شما خودرو پارک میکنند
 • حراست شبانه روزی از محل کار و یا زندگی شما
 • حراست از خودرو شما

مشخصات فنی قفل پارک

برند: پاسارگاد

وزن (کیلوگرم): ۵

کشور سازنده: ایران

جنس: استیل استنلس