پاسارگاد گیت – شرکت دربهای اتوماتیک پاسارگاد –

logo_Pasargad
09123810848

دستگاه حضور غیاب مدل T-38762ID

دستگاه حضور غیاب چیست؟

در تمامی ادارات، کارخانجات، شرکت های خصوصی و دولتی اطلاع از ساعات دقیق حضور کارکنان در محل کار ضروری است. پیش از این، حضور و غیاب به صورت دستی ثبت و در دفاتر خصوصی امضا می شد. این روش سنتی با مشکلات زیادی از جمله نیاز به تعداد زیادی کارمند و خطاهای حسابی مکرر مواجه بود. با گذشت زمان، این کار از ثبت دستی به ثبت سیستم پیشرفت کرد. اول اینکه با پیشرفت تکنولوژی، ماشین‌های کارت مکانیکی با مدل‌های جدید جایگزین شده‌اند.
سیستم حضور و غیاب وسیله ای است که مدیران می توانند از آن برای کنترل تردد، ورود، خروج و خروج کارکنان خود استفاده کنند. و چون حرکت افراد به روش های مختلف (تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و …) ثبت می شود، نیاز به ثبت دستی ترافیک را بی نیاز می کند و خطا را به صفر می رساند. با توجه به الزام قانونگذار ایالتی مبنی بر پرداخت حق بیمه به کارکنان و با توجه به حساسیت بالای این موضوع، نیاز به سامانه جامع حضور و غیاب متشکل از دستگاه حضور و غیاب پیشرفته و نرم افزارهای مرتبط اجتناب ناپذیر است.

دستگاه حضور غیاب چیست؟

دستگاه حضور غیاب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب T-38762ID یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها در نوع خود است و قابلیت کنترل ترافیک و ثبت زمان و تاریخ تردد تا 1000 نفر را از طریق اثر انگشت یا کد دارد. این دستگاه وسیله ای ضروری برای مدیران امروزی برای کنترل و نظارت بر ورود و خروج کارکنان است که می توانند با حداقل هزینه از آن استفاده کنند. با نصب این دستگاه در ادارات و شرکت ها می توان زمان ورود و خروج، وظیفه، مرخصی و اضافه کاری کارکنان را ثبت کرد.
این دستگاه پیشرفته تردد افراد و مشخصات کامل آنها (شامل زمان ورود و خروج، کل ساعات کاری در روز، هفته و ماه) را در قالب جداول اکسل کاملا روان و قابل استفاده گزارش کرده و از طریق USB در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. بندر. فایل های تولید شده توسط دستگاه در اکثر برنامه های کشور قابل استفاده است. اطلاعات موجود در حافظه دستگاه برای مدت معینی نگهداری می شود و با قطع برق از بین نمی رود. این دستگاه مجهز به صفحه نمایش رنگی، ساختار مستحکم، استاندارد CE و کیفیت بالا بوده و نصب و راه اندازی آن توسط کادر اداری آسان است.

دستگاه حضور غیاب مدل T-38762ID

  • نحوه ثبت تردد: اثر انگشت
  • نمایشگر:دارد
  • دوربین جهت ثبت تردد:دارد
  • اتصال مستقیم به پرینتر:دارد
  • امکان کار هنگام قطع برق:ندارد
  • قابلیت شبکه:دارد