پاسارگاد گیت – شرکت دربهای اتوماتیک پاسارگاد –

logo_Pasargad
09123810848

دربهای اتوماتیک پاسارگاد ازسال 1382 فعالیت خود را در زمینه طراحی – ساخت و نصب انواع مختلف سیستم های اتوماسیون تردد آغاز نموده است.بنابراین با این پیشینه کاری توانایی پیشنهاد – طراحی و اجرای سیستم های مختلف اتوماسیون تردد جهت موارد متفاوت و خاص را دارا می باشد. دربهای اتوماتیک پاسارگاد با 20 سال سابقه کار در زمینه طراحی و ساخت انواع گیت خودرو – فروش، نصب و تعمیر انواع دربهای اتوماتیک میباشد. برای اطلاع از رزومه دربهای اتوماتیک پاسارگاد میتوانید فایل رزومه را از منوی درباره ما دانلود فرمایید.

دربهای اتوماتیک پاسارگاد با 20 سال سابقه کار در زمینه طراحی و ساخت انواع گیت خودرو – فروش، نصب و تعمیر انواع دربهای اتوماتیک توانایی ارائه محصولات ذیل را دارا میباشد:

۱- راهبندهای پاسارگاد

راهبند تیرک ساده : راهبند دائم تردد مجهز به تیرک ساده تا طول ۶ متر،مجهز به الکتروموتور سه فاز صنعتی و اینورتر (مبدل فرکانس) و سیستم ضربه گیر تیرک
تیرک نردبانی : قابلیت کنترل تردد نفر و خودرو به طور همزمان
تیرک تاشو : مناسب برای پارکینگ های مسقف و مکان هایی که محدودیت ارتفاع در سقف را دارند.
تیرک فنسی : قابلیت کنترل تردد خودرو و نفر به طور همزمان با ایمنی و استحکام خیلی بیشتر از تیرک نردبانی
آکاردئونی : یکی از تجهیزات ترافیکی میباشد که فاقد موتور و بخش مکانیکی است مناسب برای مکانهایی با تردد محدود که بیشتر به عنوان مانع استفاده میشود.

۲- دربهای اتوماتیک شیشه ای:

TAMARA : اپراتور تامارا با قابلیت دائم تردد در شرایط مختلف آب و هوایی را دارا میباشد و مجهز به موتور دانکر آلمان و هشت حالت عملکردی مختلف میباشد.

۳-دربهای اتوماتیک پارکینگی ( لولایی و ریلی) :

FAAC ایتالیا
V2 ایتالیا
سیستم ریلی پاسارگاد با قابلیت تردد بالا و قابل نصب روی دربهای ریلی با وزن بالای یک تن (۱۰۰۰ کیلوگرم) و طول بالای ۶ متر
NICE . ایتالیا

۴-انواع گیت های تردد:

گیت های سه اهرمی
گیت های شیشه ای